mail@kaul.ee
+372 5126 421

Soojusvahetid


Oleme tuntud Soome firma Raucelli ametlik maaletooja ja edasimüüja. Oleme kindlad, et Raucelli soojusvahetid on ühed parimad, mida meie turul saada on. Nende eeliseks on asjaolu, et nad koosnevad ühest tükist, mistõttu plaatides puuduvad augud ning soojust kannab üle kogu pind.

Raucelli soojusvahetite primaar- ja sekundaarahelad ning kõik pinnad on valmistatud roostevabast terasest ning neis ei ole kasutatud lahustuvast või mürgisest vasest ega muust raskemetallist jooteplaate.

Loomulikult pakume ka kõigi teiste juhtivate tootjate soojusvaheteid.

Võtke meiega ühendust mail@kaul.ee ja aitame leida teile sobiva soojusvaheti.

Nagu allpool olevatelt piltidelt näha võite, siis soojusvahetid koosnevad kõik ühest tükist, mis tagab enneolematu soojusülekande. Valmistatud roostevabast terasest. Soojusvaheti suurused on varieeruvad, koostatakse vastavalt tellija vajadusele.

Loe lisa Raucell’i soojusvahetite kohta.

soojusvaheti-soojusvahetid-katel-katlad-pump-pumbad-raucell-raucell-soojusvaheti-300x164     soojusvaheti-soojusvahetid-katel-katlad-pump-pumbad-raucell-raucell-soojusvaheti-300x164

soojusvaheti-soojusvahetid-katel-katlad-pump-pumbad-raucell-raucell-soojusvaheti-300x164     soojusvaheti-soojusvahetid-katel-katlad-pump-pumbad-raucell-raucell-soojusvaheti-300x164